Pagina 1 van 1
Wordt er nog gereden in 2026?
Geplaatst: 16 jan 2026, 19:25
door De Deauco's
Schrijf hier je verhaal als je bijvoorbeeld een leuke tocht hebt gereden of nog gaat rijden vandaag. Het is leuk om ervaringen te delen of om te lezen wat mensen zoal op een rit meemaken. Mogelijk inspireert dit dan weer andere motorrijders.
Plaats bij voorkeur een makkelijk te lezen en kort verslag, waarbij er niet teveel omlaag gescrold moet worden. Beperk dus ook alsjeblieft het aantal foto's.
Re: Wordt er nog gereden in 2026?
Geplaatst: 28 feb 2026, 08:55
door Cor
Gisteren ritje naar Premium motoren in Apeldoorn geweest. Zijn overgenomen maar vanwege andere inrichting beperkt open (afspraak).
Even gekeken naar mogelijk een andere motor maar omdat alles dicht op elkaar stond ga ik na de opening nog wel een keer kijken/rijden. Waarschijnlijk over 3 weken open.
Pan reed overigens heerlijk dus
Wordt vervolgd.
Komende week weer een ritje gaan maken maar agenda's zitten beetje vol.

Re: Wordt er nog gereden in 2026?
Geplaatst: 02 mar 2026, 20:12
door ikkieman
Afgelopen woensdag mijn eerste meters van het jaar gemaakt, samen met Vanessa. We zijn even naar Druten heen en weer gereden. Lekker in de zon, samen genieten.
Re: Wordt er nog gereden in 2026?
Geplaatst: 11 mar 2026, 09:53
door Marcel
Al drie maanden door omstandigheden niet gereden.
De Tiger heb ik binnenkort weer terug, dus hopelijk nog deze maand een ritje doen.
Re: Wordt er nog gereden in 2026?
Geplaatst: 12 mar 2026, 20:47
door Cees_U
dinsdag 3 maart heb ik een rondje Goeree Overflakkee gedaan, meteen even de zumo xt2 uitproberen. Was ook meteen mijn eerste rit van 2026.
Re: Wordt er nog gereden in 2026?
Geplaatst: 14 mar 2026, 17:28
door Lupo Deauville
Marcel schreef: ↑11 mar 2026, 09:53
Al drie maanden door omstandigheden niet gereden.
De Tiger heb ik binnenkort weer terug, dus hopelijk nog deze maand een ritje doen.
Goed om te lezen dat je wil gaan rijden. Dan gaat de gezondheid de goede kant op.
Je kan en mag in ieder geval rijden. Dat is niet altijd het geval na de ervaring die jij hebt gehad. Soms geeft de dokter een rijbeperking van 6 maanden.