Mag ik lid blijven/worden zonder Deauville?

Ben je al lid maar verkoop je je Deauville en koop je iets anders?
Of ben je nog geen lid en rijd je geen Deauville?

In beide gevallen ben en blijf je ook zonder Deauville welkom op het forum en binnen onze club. Het gaat tenslotte om het rijden.
Als clublid dien je uiteraard net zoals iedereen wel jaarlijks je contributie te betalen.

Indien je het lidmaatschap niet verlengd, val je aan het eind van je lidmaatschap automatisch terug naar de status van ‘forumlid’. Je kunt dan, tenzij nadrukkelijk anders vermeld, niet meer deelnemen aan clubactiviteiten en je toegang tot het forum is dan beperkt.

Mocht je om wat voor reden dan ook persé willen dat jouw (account) gegevens verwijderd worden, dan kunnen we dit op jouw verzoek doen. Gebruik hiervoor het formulier op de pagina Verwijderen persoonsgegevens.

Uit ons foto-album

Texel-lunchpunt.jpg